Haber

Antalya’da motosiklet ve cip çarpıştı: 1 ölü, 1 ağır yaralı

ANTALYA’da Nimet Ayriçal (48) ile kızı Merve Ayriçal’ın (25) motosikleti cip ile çarpıştı. Kazada Nimet Ayriçal hayatını kaybederken, motosiklette bulunan kızı ağır yaralandı. Eşinin ölüm haberiyle yıkılan Bekir Ayriçal, “Görüntülü görüşme yaptılar. Yorgun olduğumu söyledim ve ‘yarın ziyaret edelim’ dedim.

Kaza, dün akşam Konyaaltı ilçesi Atatürk Bulvarı’nda meydana geldi. Marmaris’te yaşayan Nimet ve Bekir Ayriçal çifti, kızları Merve’nin eğitimi için 1,5 yıl önce Antalya’ya taşındı. Bir restoranda aşçı olarak çalışan Nimet Ayriçal ve kızı Merve Ayriçal, şehri tanımak için motosikletle gezmeye başladı. Anne-kız dün akşam Bekir Ayrıçal’ı arayarak birlikte gezmek istediklerini söyledi. Bekir Ayralal yorulduğunu söyleyince anne ve kızı yürüyüşe çıktı.

Merve Ayrıçal yönetimindeki motosiklet, plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen ciple çarpıştı. Sığınağa savrulan anne ve kızı ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak Nimet Ayraçal, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Merve Ayriçal’ın vücudunun farklı yerlerinde kırıklar olduğu belirtildi. Nimet Ayriçal’ın cenazesi Antalya Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, adı açıklanmayan sürücü gözaltına alındı. Haberi alır almaz hastaneye giden Ayriçal, eşinin ölüm haberiyle büyük bir acı yaşadı. ‘Tatilimi yaşayamam, ŞİMDİ YAŞADIM’Cenazeyi almak için sabah morga gelen Ayracal, yaşadığı acıyı tarif edemediğini söyledi. Bekir Ayriçal, “Konyaaltı’na gidiyorlardı. Kızımla görüştüm, ‘Benim suçum yok, kurallara uyuyordum’ dedi. En ağır cezayı alsın Antalya’da bir yer keşfe çıkacaklardı görüntülü aradılar yorgunum dedim yarın ziyaret edelim dedim. Daha sonra polis aradı ve kaza olduğunu söyledi.Cenazesinin yarın Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Öte yandan Nimet Ayriçal’a kaza mahallinde yapılan müdahale çevredekiler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

karacobanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu